عباس كيارستمي شكايت مي‌كند: خبرگزاری پلی لیست به‌جای ایتالیا در خبر خود نوشت اسراییل!
خبري كه اشتباه يا جعلي‌بودنش از همان ابتدا معلوم بود، سرانجام تكذيب شد!

سينماي ما- خبري كه اشتباه يا جعلي‌بودنش از همان ابتدا معلوم بود، سرانجام بعد از چند روز كه در رسانه‌هاي مختلف با انواع تحليل‌ها و اب و تاب نقل مي‌شد، تكذيب شد! رامین رحیمی تهیه کننده سینما و پخش‌کننده آثار کیارستمی در ایران گفت: چندی پیش خبری در بعضی از رسانه‌ها منتشر شد که براساس آن اعلام شده بود‌ كه عباس کیارستمی قصد دارد فیلم جدید خود را در اسراییل بسازد که این خبر فقط یک اشتباه از جانب خبرنگار بوده است‌. ‌

وی ادامه داد‌: من از طرف عباس کیارستمی اعلام می‌کنم که کیارستمی در نشست خبری فیلم مثل یک عاشق در نیویورک اعلام کرد که قصد دارد تا فیلم جدید خود را در جنوب شرقی ایتالیا و احتمالا شهر سیسیل بسازد اما متاسفانه خبرگزاری پلی لیست به اشتباه به جای ایتالیا در خبر خود نام اسراییل را درج کرده است‌.

‌رحیمی افزود‌: به دنبال این امر کیارستمی ضمن اعلام اینکه قصد ندارد تا در اسراییل فیلم بسازد اعلام کرد که از این سایت خبری شکایت کرده و این سایت نیز ملزم به درج جوابیه عذرخواهی و اصلاح خبر خود شده است‌.

وی ادامه داد‌: فیلم فرآیند افقی هم اکنون در مرحله نگارش فیلمنامه و دیدن لوکیشین هاست و ساخت آن پس از مشخص شدن عوامل در سال ۲۰۱۳ آغاز می‌شود‌.

‌پخش کننده آثار کیارستمی در ایران درباره نمایش آخرین کارهای کیارستمی در ایران گفت‌: قصد داریم نسخه دی وی دی فیلم شیرین را پس از کسب مجوز لازم و امضای قرارداد از طریق شبکه نمایش خانگی عرضه کنیم. ‌

همچنین به دنبال اکران فیلم مثل یک عاشق و کپی برابر اصل نیز هستیم و درباره اکران این دو فیلم صحبت‌هایی نیز با معاونت سینمایی وزارت ارشاد صورت گرفته است‌.


منبع : ايلنا

به روز شده در : دوشنبه 1 آبان 1391 - 9:30

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���