اخبــار فـوری
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

تیم مدیریتی حجت الله‌ ایوبی فقط در انتظار معرفی مدیرکل نظارت و ارزشیابی سینمای حرفه‌ای است

آخرین حکم آقای رئیس صادر شد
حسین مسافر آستانه مدیرعامل مؤسسه رسانه‌های تصویری
سینمای ما- پس از شش ماه اداره موسسه رسانه های تصویری به سرپرستی عباس اسداللهی، مدیرعامل جدید این موسسه منصوب شد...

سینمای ما- حسین مسافر آستانه با حکم معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی ،به عنوان مدیرعامل مؤسسه رسانه‌های تصویری منصوب شد. پس از شش ماه اداره موسسه رسانه های تصویری توسط سرپرست (عباس اسداللهی)، حسین مسافر آستانه مدیرعامل این موسسه شد.

در متن حکم صادره از سوی حجت الله ایوبی خطاب به مسافر آستانه آمده است: «به استناد صورتجلسه مورخ 2/9/92 هیأت امنای موسسه رسانه های تصویری به موجب این حکم به سمت مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب می‌شوید.

با توجه به جایگاه رو به رشد سینمای خانگی در کشور،امید است با به کارگیری نیروهای کارآزموده ،متعهد و امین راه را برای ارتقاء کمی و کیفی در تولید و پخش محصولات این عرصه هموارسازید.همکاری و همفکری پیوسته با اصناف فعال در این بخش ،ایجاد فرصت های جدید و عادلانه برای بخش خصوصی ،پی گیری راه های مؤثر و فوری برای مقابله با تکثیر غیر قانونی و قاچاق ،حمایت از حقوق مادی و معنوی صاحبان اثر از جمله وظائف مهم این موسسه است.

با توجه به شناختی که از توان ،تجربه و سوابق ارزشمندتان در عرصه مدیریت فرهنگی و هنری وجود دارد،امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد تحولات مثبت در این موسسه باشیم.موفقیت های روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.»

«حسین مسافر آستانه » متولد 1339 در آستانه اشرفیه و دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده هنر و کارشناسی ارشد بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس است.

درکارنامه هنری و حرفه ای مسافر آستانه ,کارگردانی و بازیگری در نمایش های متعدد از سال 1366 تا کنون و مسئولیت هایی چون ،مدیر هنرهای نمایشی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس،دبیر جشنواره های سراسری دفاع مقدس وجشنواره بین المللی تئاتر فجر،تدریس در دانشگاه های سوره اراک و اصفهان،ریاست مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... دیده می‌شود.

براساس این گزارش، با انتخاب حسین‌مسافر آستانه به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری و حبیب‌ ایل‌بیگی به عنوان مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران تکمیل تیم مدیریتی حجت الله‌ایوبی تنها در انتظار معرفی مدیرکل نظارت و ارزشیابی بر سینمای حرفه‌ای است.
منبع:
به روز شده در تاریخ: چهارشنبه 13 آذر 1392,

تمـــــــــاشــــاخــــانـه