تبلیغات
تبلیغات
اخبــار فـوری
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

توکلی گفت:در اینکه مهدی هاشمی بازیگر توانمندی است،شکی نیست ولی پیش از این ها هاشمی یک کاراکتر منحصر به فرد است...

فيلم‌هاي بزرگداشت جشنواره فجر ساخته مي‌شوند
مجيد توكلي فيلم مهدي هاشمي را مي‌سازد
سينماي ما- فیلم بزرگداشت مهدی هاشمی،بازیگر سینما،تلویزیون و تئاتر ، توسط مجید توکلی ساخته و در آئین افتتاحیه جشنواره رونمایی می شود.
فیلم بزرگداشت مهدی هاشمی،بازیگر سینما،تلویزیون و تئاتر ، توسط مجید توکلی ساخته و در آئین افتتاحیه جشنواره رونمایی می شود.

امسال و در آئین افتتاحیه جشنواره فیلم فجر،برای مهدی هاشمی،هما روستا و جهانگیر میرشکاری مراسم بزرگداشت برگزار می شود که فیلم مربوط به مهدی هاشمی را مجید توکلی،کارگردان جوان سینما کارگردانی می کند.
توکلی در این باره گفت:در اینکه مهدی هاشمی بازیگر توانمندی است،شکی نیست ولی پیش از این ها هاشمی یک کاراکتر منحصر به فرد است و سعی دارم در فیلمی که ساخته می شود وجوه مختلف این شخصیت نشان داده شود
وی در ادامه درباره شکل اجرایی این فیلم افزود:«ساخت فیلم بزرگداشت مهدی هاشمی به تازگی آغاز شده و بعد از همفکری با مهدی هاشمی،تصمیم گرفتیم تا بر خلاف ساختار رایج کلیپ های بزرگداشت،ساختاری متفاوت را در نظر بگیریم و بر اساس شخصیت ایشان که با شوخ طبعی و خوش اخلاقی همراه است،فیلمی متفاوت با همین فضای شخصیتی تهیه شود.ولی تاکیدی که در کلیت فیلم خواهیم داشت،بر اساس فیلم های شاخص و سکانس های خاطره انگیزی است که در فیلم ها حضور داشتند.»
توکلی، ساخت یک تله فیلم،چندین فیلم کوتاه و مستند بلند را در کارنامه کاری خود دارد.
منبع: سينماي ما
به روز شده در تاریخ: چهارشنبه 25 دي 1392 ساعت 13:17:14

تمـــــــــاشــــاخــــانـه

جوایز کسب شده توسط سینمای ما
جوایز کسب شده توسط سینمای ما