اخبــار فـوری
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

حسن وارسته یکی از نویسندگان سریال درباره وضعیت فعلی فیلمنامه توضیح داد: من و خشایار الوند تاکنون نگارش ۶ قسمت را انجام داده‌ایم و ادامه قصه در حال نگارش است

از افسردگی نقی تا ازدواج ارسطو
سیروس مقدم سری سوم «پایتخت» را برای نوروز 93 آماده می‌کند
سینمای ما- محسن تنابنده، هدایت هاشمی، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه و دیگر دوستان اکنون مقابل دوربین هستند. اما هنرمندانی چون احمد مهرانفر و مهران احمدی درگیر سریال‌هایی چون «شاهگوش» و ...
*** تهیه‌کننده سری سوم «پایتخت» از ادامه ساخت این سریال در شمال کشور و آغاز تدوین همزمان خبر داد و یکی از نویسندگان هم اعلام کرد بازیگر شخصیت ارسطو هنوز موفق نشده مقابل دوربین برود.

الهام غفوری در این زمینه گفت: این روز‌ها عوامل در شیرگاه به سر می‌برند و احتمالا تا قسمت‌های پنجم و ششم همچنان در این منطقه تصویربرداری خواهیم داشت.

وی افزود: احتمال دارد بعد از این برای گرفتن بخش‌هایی از کار به تهران بیاییم. اکنون مراحل فنی از جمله تدوین نیز توسط خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا به صورت همزمان انجام می‌شود.

حسن وارسته یکی از نویسندگان سریال درباره وضعیت فعلی فیلمنامه توضیح داد: من و خشایار الوند تاکنون نگارش ۶ قسمت را انجام داده‌ایم و ادامه قصه در حال نگارش است.

وی جز ماجراهایی چون ازدواج ارسطو یا مسابقه کشتی پیشکسوتان، از افسرده شدن نقی به عنوان یکی دیگر از عناصر قصه‌ساز سری سوم سریال نام برد و درباره بازیگران مقابل دوربین گفت: محسن تنابنده، هدایت هاشمی، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه و دیگر دوستان اکنون مقابل دوربین هستند. اما هنرمندانی چون احمد مهرانفر و مهران احمدی درگیر سریال‌هایی چون «شاهگوش» و «آوای باران» هستند و حضور آن‌ها در پروژه «پایتخت» نیازمند هماهنگی‌هایی است که در حال انجام است.

نوروز ۹۳ قرار است سیروس مقدم سری سوم «پایتخت» را برای پخش از شبکه یک سیما آماده کند.
منبع: mehrnews
به روز شده در تاریخ: سه شنبه 24 دي 1392 ساعت 1:13:42

تمـــــــــاشــــاخــــانـه

جوایز کسب شده توسط سینمای ما
جوایز کسب شده توسط سینمای ما