اخبــار فـوری
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

هفتمین شماره‌ی فیلمخانه را می‌توانید از شهرکتاب‌ها و کتابفروشی‌های معتبر تهیه کنید...

انتشار شماره جديد يك نشريه سينمايي متفاوت
هفتمین شماره‌ فصلنامه‌ سینمایی فیلمخانه منتشر شد
سينماي ما- گزارش اختصاصی از ۳۸مین جشنواره‌ی فیلم تورنتو، گفتگویی مفصل با سعید عقیقی، منتقد و مدرس سینما، پیرامون سینمای اجتماعی، و مقاله‌ای بلند درباره‌ی آمارکورد فلینی به مناسبت چهل‌سالگی این فیلم در شماره جديد«فيلمخانه» منتشر شده است..
در این شماره فيلمخانه پرونده‌ای برای برجسته‌ترین فیلم‌های جنایی سالهای اخیر تدارک دیده شده که در آن به فیلم‌هایی چون «سابقه‌ی خشونتِ» دیوید کراننبرگ، «زودیاکِ» دیوید فینچر، «رفتگانِ» مارتین اسکورسیزی، «مردی از لندنِ» بلا تار، «کوکب سیاهِ» برایان دی‌پالما، «شریک جرم» مایکل مان، «شب از آن ماستِ» جیمز گری، «خاطرات جنایت» بونگ جون هو و... پرداخته شده.
همچنین فیلم‌هایی چون «جاذبه»، «زیبایی بزرگ»، «نبراسکا»، «تنها عشاق زنده ماندند» (آخرین ساخته‌ی جیم جارموش) و «حرامزاده‌ها»ی کلر دنی مورد بررسی قرار گرفته‌اند و مجموعه مطالبی هم به فیلم ستایش‌شده‌ی فرانسیس‌ها ساخته‌ی نوآ بامباک اختصاص یافته است.
به اینها اضافه کنید: گزارش اختصاصی از ۳۸مین جشنواره‌ی فیلم تورنتو، گفتگویی مفصل با سعید عقیقی، منتقد و مدرس سینما، پیرامون سینمای اجتماعی، و مقاله‌ای بلند درباره‌ی آمارکورد فلینی به مناسبت چهل‌سالگی این فیلم.
علاوه بر اینها پرونده‌ای هم برای آهنگساز بزرگ سینما، میشل لوگران (برنده‌ی ۳ جایزه‌ی اسکار از میان ۱۳ نامزدی) کار شده که او را با موسیقی فیلم‌هایی چون چترهای شربورگ، ماجرای توماس کراون و... می‌شناسید.
هفتمین شماره‌ی فیلمخانه را در ۲۰۷ صفحه و به بهای ۲۰ هزار تومان، می‌توانید از شهرکتاب‌ها و کتابفروشی‌های معتبر تهیه کنید.
منبع: سينماي ما
به روز شده در تاریخ: چهارشنبه 30 بهمن 1392 ساعت 12:46:45

تمـــــــــاشــــاخــــانـه

جوایز کسب شده توسط سینمای ما
جوایز کسب شده توسط سینمای ما